Gino Paradise Beszeniowa


Świat wodny Gino Paradise został zbudowany na bazie wód termalnych osiągających temperaturę 60,5 °C.


71366474

Wodny raj Gino Paradise znajduję się bezpośrednio w miejscowości Beszeniowa, tylko 15 km od miasta Liptowski Mikulasz i 12 km od miasta Rużomberok. Został zbudowany na bazie gorących źródeł wód termalnych, które wywierają z głębokości 1987 metrów i osiągają temperaturę nawet 60,5˚C.  Mają korzystny wpływ na aparat ruchowy i oddechowy. 

 

W Gino Paradise każdy znajdzie coś dla siebie. Dla miłośników szalonej zabawy i adrenaliny przygotowana jest strefa rozrywkowa – adrenalinowa. W jej skład wchodzi m.in. wysoka na 30 m  wieża ze zjeżdżalnią, z której roztacza się przepiękny widok, a także 6 zjeżdżalni o łącznej długości 6 km (wśród nich – najdłuższa zjeżdżalnia na Słowacji!).

 

W zewnętrznej części korzystać można z basenów z wodą geotermalną. Razem ich jest 8, a temperatura wody waha się od 26 do 39˚C.

 

Do dyspozycji są 2 baseny pływackie, 5 relaksacyjnych oraz basen z rurami i zjeżdżalniami. W strefie basenów relaksacyjnych nie brakuje przeróżnych atrakcji – podwodne ławy, wodne fontanny i czasze i wiele innych. 6 z tych basenów czynnych jest przez cały rok.
Bešeňová 136
034 83 Bešeňová
+421 44 4307 708

Kontakt z nami

Treść:

Email:Zobacz również

Komentarze

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy.


W okolicy
Noclegi w okolicy

Promień km   

Artykuły dotyczące tej atrakcji:

Flower-loader
Trwa wyszukiwanie
[ zamknij ]

Logowanie

E-mail
Hasło
 
 

Zapomniane hasło | Rejestracja